ДПА-2017

Порада

- Багато качаєш?

- Рекомендуємо зареєструватись! Зареєстровані користувачі качають по прямих посиланнях!

[ Свіжі повідомлення | Учасники | Правила форуму | Пошук | RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум педагогів по предметах » Форум вчителів початкових класів » Розробка уроку на тему: "Царство тварин" 1 клас
Розробка уроку на тему: "Царство тварин" 1 клас
Victor_PasykДата: Понеділок, 05.08.2013, 00:27:45 | Повідомлення # 1
Активіст
Група: Адміністратор
Повідомлень: 226
Статус: Offline
Тема: Царство тварин. Про кроликів і не тільки...

Мета: Збагачувати та поглиблювати знання учнів про світ тварин, познайомити з біологічними особливостями та способом життя диких і свійських кролів. Розвивати вербальне мислення, пізнавальний інтерес, уміння диференціювати, порівнювати, узагальнювати. Виховувати екологічну культуру, культуру спілкування, товариськість.

Обладнання: Предметні малюнки із зображенням диких та свійських тварин, повідомлення з теми, картка з ребусом.

Хід заняття

І. Ранкове вітання у колі.

 (Виконується з рухами).

Рано Сонце прокидається,

Чистить зуби, умивається,

На хмариночку всідається

                                        І з нами вітається!

ІІ. Робота з календарем.

1.Черговий встановлює дату і день тижня на календарі.

Діти характеризують погоду.

2. Мовна розминка.

-         Отже, який сьогодні день тижня? (Середа). Поділіть слово середа на склади. Визначте наголошений склад.

-         Назвіть сьогоднішню дату. (30 листопада).

-         Назвіть послідовно звуки у слові листопад.

3. Математична розминка.

-         Скільки цифр у записі числа 30? Отже, яке це число? Знайдіть суму цифр у числі 30. Назвіть попереднє до числа 30, наступне після 30.

4. Природнича розминка.

-         Насправді у календарі наступним після числа 30 листопада буде 1 грудня, оскільки у листопаді 30 днів. Отже, сьогодні останній день місяця листопада і останній день осені.

-         Яка пора року настане після осені?

-         Як ви гадаєте, для тварин зима – сприятлива пора року, чи ні? Чому ні? Яким тваринам легше перенести зиму – диким чи свійським, домашнім? Чому?

-         Як люди можуть допомогти диким тваринам перезимувати?

5. Гра «Дика тварина – свійська тварина».

 Діти ділять на дві групи тварин, зображених на картках.

 

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.

1. Створення проблемної ситуації.

      -    А чи є у природі тварини, що можуть бути як дикими, так і домашніми?

2. Повідомлення теми і мети заняття.

-         Сьогодні ми поговоримо про тварину, яка буває і свійською, і дикою.

2. Розгадування ребуса.

-         Що це за тварина, ви дізнаєтесь, відгадавши ребус, який підготував для вас Назар Якимець.

(Діти відгадують слово кролики).

ІV. Робота над темою. Презентація повідомлень.

1. Повідомлення про походження та біологічні ознаки кролів.

(Запитання учнів).

- А зараз ви більше дізнаєтесь саме про диких кроликів.

2. Повідомлення про диких кролів.

(Запитання учнів).

- А зараз на вас чекає сюрприз. До нас на ранкову зустріч завітала мама Насті Молявчик Олеся Миколаївна і не сама, а з симпатичним кроленятком. Настусин тато займається вирощуванням кролів. Тож, Олеся Миколаївна розповість вам про цих тварин дещо цікаве.

3. Розповідь мами А. Молявчик Олесі Миколаївни про домашніх кролів, догляд за ними.

(Запитання учнів).

V. Підсумок заняття.

1. Обмін враженнями.

-          Вам цікаво було дізнатись про цих милих тваринок?

-         Що найбільше запам’яталось про кроликів?

-         Подякуйте нашій гості Олесі Миколаївні і своїм однокласникам, які підготували сьогодні цікаві повідомлення.

2. Підсумкова гра.

-         І на закінчення пропоную вам пограти у гру «Відгадайка».

Я буду жестами показувати слова, ви їх відгадуватимете, а відгадавши, складете віршик про кроликів.

                                                 Два маленькі кролики

                                                 Повзували ролики.

                                                      І стрибають весело

                                                 Кролики на роликах.

(Читання вірша супроводжується відповідними рухами).
 
Форум » Форум педагогів по предметах » Форум вчителів початкових класів » Розробка уроку на тему: "Царство тварин" 1 клас
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Пошук


Профіль

    Логін:
    Пароль:

По класах

Бібліотека учня

Читай українською!

Статистика


 
Наша група в ВКонтакті